377-МР

Документи » Рішення міської ради » 377-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 377-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління та на баланс комунальним установам (закладам), підпорядкованим управлінню освіти і науки Сумської міської ради, майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

У зв’язку з проведенням щорічної інвентаризації майна комунальної власності територіальної громади міста Суми у 2010 році та беручи до уваги рішення Сумської міської ради від 25 листопада 2009 року № 3174-МР «Про оптимізацію роботи із забезпечення ефективного використання коштів бюджетними установами (закладами), підпорядкованими управлінню освіти і науки Сумської міської ради», відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    1.1. Взяти на оперативний облік майно комунальної власності територіальної громади міста Суми загальною вартістю, що зазначена в додатку до цього рішення.
    1.2. Передати майно комунальної власності територіальної громади міста Суми загальною вартістю, що зазначена в додатку до цього рішення, в оперативне управління та на баланс комунальним установам (закладам), підпорядкованим управлінню освіти і науки Сумської міської ради, зазначеним у додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. У зв’язку з прийняттям цього рішення вважати таким, що втратило чинність, рішення Сумської міської ради від 26.01.2011 № 164-МР «Про передачу в оперативне управління та на баланс комунальним установам (закладам), підпорядкованим управлінню освіти і науки Сумської міської ради, майна комунальної власності територіальної громади міста Суми».
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додаток [139.5 Kb] (cкачувань: 414) або переглянути не завантажуючи Дата публікації: 4-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав