368-МР

Документи » Рішення міської ради » 368-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 368-МР
м. Суми

Про внесення доповнень до Статуту комунального підприємства «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»

З метою створення оптимальних належних умов для реалізації громадянами прав на приватизацію державного житлового фонду, відповідно до Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказам Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.09 № 396, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести доповнення до Статуту комунального підприємства «Сумське міське бюро технічної інвентаризації», затвердженого рішенням Сумської міської ради від 20 липня 2005 року № 1297-МР «Про внесення змін та затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Сумське міське БТІ», згідно з додатком.
  2. Управлінню підприємства, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Стрижова А.В.) здійснити державну реєстрацію відповідних доповнень до Статуту комунального підприємства «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Зміни до статуту [29 Kb] (cкачувань: 334) або переглянути не завантажуючи Дата публікації: 1-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав