353-МР

Документи » Рішення міської ради » 353-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 353-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів
Відповідно до статті 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 8 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 24 вересня 1997 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га по пл. М.Кощія, 7 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Бурмаці Івану Сергійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бурмака Л.П. про скасування рішення.
  2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 9 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 24 вересня 1997 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га по вул. М.Железняка, 12 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Устимовій Лідії Сергіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Безносохіної Л.А. про скасування рішення.
  3. Вважати такими, що втратили чинність пункт 78 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 722 „Про передачу в приватну власність земель” та пункт 53 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради народних депутатів від 18 грудня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права власності на земельні ділянки» стосовно надання земельної ділянки площею 0,1 та 0,07 га по пров. Василівському, 27 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Паршиній Галині Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Черниша О.С. про скасування рішення.
  4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатку № 7 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Монтажник», діл. № 15 «А» для ведення садівництва Маренцеву Миколі Семеновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Маренцевої В.П. про скасування рішення.
  5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 271 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року № 533 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Мухіної, 4 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Радченко Вірі Тимофіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
  6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Добролюбова, 94/2 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Козіній Людмилі Олексіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
  7. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав