350-МР

Документи » Рішення міської ради » 350-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 350-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводів та шафових газорегуляторних пунктів від товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводів та шафових газорегулюючих пунктів, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.03.2011 № 173 «Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводів та шафових газорегуляторних пунктів від товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко», керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми газопроводи та шафові газорегуляторні пункти, зазначені в додатку до цього рішення, від товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік газопроводи та шафові газорегуляторні пункти, зазначені в додатку до цього рішення.
    2.2. Передати безкоштовно на баланс та обслуговування публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації «Сумигаз» газопроводи та шафові газорегуляторні пункти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік газопроводів та шафових газорегуляторних пунктів, що передаються до комунальної власності територіальної громади міста Суми [52.5 Kb] (cкачувань: 388) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав