344-МР

Документи » Рішення міської ради » 344-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 344-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна

На підставі рішення Ковпаківського районного суду міста Суми від 20 січня 2011 року по справі № 1806/2-о-19/11 про визнання спадщини відумерлою (квартира № 50 у будинку № 20 по провулку Суджанському в місті Суми), відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухоме майно: а саме: квартиру № 50 у будинку № 20 по провулку Суджанському в місті Суми.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) взяти на оперативний облік нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення.
  3. Оформити право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) підготувати свідоцтво про право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав