342-МР

Документи » Рішення міської ради » 342-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 342-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Зелене будівництво» Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради щодо передачі в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Зелене будівництво» Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми та враховуючи згоду даного підприємства, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Передати майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: щітку комунальну з приводом та комплектуючими до неї на трактор Т-25, у господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Зелене будівництво» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік майно, зазначене в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав