341-МР

Документи » Рішення міської ради » 341-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 341-МР
м. Суми

Про заходи щодо впорядкування питань з приватизації комунального майна

З метою впорядкування питань щодо приватизації комунального майна, стабільного надходження коштів до міського бюджету за використання комунального майна, враховуючи необхідність розробки місцевої програми приватизації на 2011 – 2013 роки, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) в термін до 01.05.2011 року провести інвентаризацію комунального майна міста Суми та надати його повний Перелік на розгляд постійної комісії з питань з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Малюк О.О.).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Внести на розгляд Сумської міської ради у травні 2011 року питання «Про результати інвентаризації комунального майна та ефективності його використання».
    2.2. В термін до 01.06.2011 року розробити Програму приватизації комунального майна на 2011 – 2013 роки та надати її на розгляд постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Малюк О.О.).
    2.3. У період до затвердження міської Програми приватизації комунального майна на 2011 – 2013 роки утриматися від внесення на розгляд Сумської міської ради проектів рішень щодо включення об’єктів комунального майна до переліку об’єктів, які підлягають приватизації.
  3. Дане рішення опублікувати в газеті «Суми і Сумчани».
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В., а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Малюк О.О.)

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав