338-МР

Документи » Рішення міської ради » 338-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 338-МР
м. Суми

Про висвітлення діяльності Сумської міської ради

Керуючись Законами України "Про інформацію", "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування", у відповідності до міської програми "Інформаційна прозорість" на 2011-2013 роки", затвердженої рішенням Сумської міської ради від 22 грудня 2010 року № 99-МР, з метою інформування населення міста Суми про діяльність депутатського корпусу, керуючись статтею 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити наступний графік медіа-заходів для висвітлення діяльності депутатів та депутатських фракцій Сумської міської ради: - четверта п’ятниця місяця - брифінг; - перший четвер місяця - "прямий ефір" на телебаченні.
  2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) та відділу з організації діяльності ради (Божко Н.Г.) забезпечити проведення брифінгів та "прямих ефірів", згідно з додатком.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М. та секретаря Сумської міської ради Мовчана О.Л.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [33.5 Kb] (cкачувань: 293) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав