333-МР

Документи » Рішення міської ради » 333-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 333-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954-МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам – підприємцям і фізичним особам міста Суми»

З метою соціальної підтримки деяких категорій громадян, а саме сімей, в яких виховуються онкохворі діти, керуючись статтею 25 та частиною 2 статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам – підприємцям і фізичним особам міста Суми», а саме:
    1.1. Доповнити рішення пунктом 3, виклавши його в наступній редакції: «3. Фізичним особам міста Суми, в сім’ях яких виховуються онкохворі діти, надавати пільги за рахунок міського бюджету протягом бюджетного року.»
    1.2. Пункти 3,4 рішення відповідно вважати пунктами 4,5.
    1.3. Викласти в новій редакції пункт 1 розділу II Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам – підприємцям і фізичним особам міста Суми: «1. Юридичні особи, фізичні особи – підприємці і фізичні особи, зацікавлені в отриманні пільг на наступний бюджетний період, подають документи на ім’я міського голови не пізніше 30 вересня поточного року (сім’ї, в яких виховуються онкохворі діти - протягом бюджетного року) згідно з переліком:»
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А., а контроль за виконанням – на постійну комісію з питань праці, соціального захисту населення, підприємництва, промисловості, регуляторної та інвестиційної політики, торгівлі та побутових послуг (Малюк С.В.).

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав