330-МР

Документи » Рішення міської ради » 330-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 330-МР
м. Суми

Про затвердження Програми вдосконалення містобудівної діяльності у місті Суми на 2011 рік

З метою вдосконалення управління містобудівною діяльністю і забезпечення соціально-економічного розвитку території міста Суми, з урахуванням пропозицій членів депутатського корпусу, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму вдосконалення містобудівної діяльності у місті Суми на 2011 рік, ресурсне забезпечення та результативні показники виконання Програми, згідно з додатком.
  2. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) забезпечити виконання заходів, зазначених у Програмі вдосконалення містобудівної діяльності у місті Суми на 2011 рік.
  3. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) до 1 березня 2012 року звітувати Сумській міській раді про виконання Програми вдосконалення містобудівної діяльності у місті Суми на 2011 рік.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додаток [116 Kb] (cкачувань: 862) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав