328-МР

Документи » Рішення міської ради » 328-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 328-МР
м. Суми

Про надання в постійне користування земельних ділянок Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 92, 123, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати в постійне користування земельну ділянку площею 0,3273 га Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області (08592299) за адресою: м.Суми, вул. Д. Коротченка, між будинками № 40-41 за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради. Основне цільове та функціональне використання земельної ділянки: землі громадського призначення під будівництво багатоповерхового житлового будинку при умові присвоєння адреси земельної ділянки та врахування прав та інтересів мешканців прилеглих багатоквартирних житлових будинків.
  2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати в постійне користування земельну ділянку площею 0,3984 га Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області (08592299) за адресою: м.Суми, вул. Д. Коротченка, між будинками № 41-45 за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради. Основне цільове та функціональне використання земельної ділянки: землі громадського призначення під будівництво багатоповерхового житлового будинку при умові присвоєння адреси земельної ділянки та врахування прав та інтересів мешканців прилеглих багатоквартирних житлових будинків.
  3. Протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав