324-МР

Документи » Рішення міської ради » 324-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 324-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2412-МР «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Суми»

З метою підвищення ефективності функціонального механізму надання та зміни поштових адрес на території міста Суми, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

 1. Унести зміни та доповнення до додатку до рішення Сумської міської ради від 25 лютого 2009 року № 2412-МР «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Суми», а саме:
  1.1. Другий абзац пункту 1.3. розділу 1 викласти в наступній редакції: «- постійна адреса – ідентифікатор об’єкта нерухомого майна;».
  1.2. У пункті 2.2. замість слів «самостійної», «стаціонарної» записати слово «постійної».
  1.3. У пункті 2.3. замість слова «стаціонарної» записати слово «тимчасової»; замість слів «Сумської регіональної філії державного підприємства «Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах» записати слова «відповідного державного органу земельних ресурсів».
  1.4. У пунктах 3.3., 3.5. замість слова «самостійних» записати слово «постійних».
  1.5. У пункті 3.4. замість слова «самостійні» записати слово «постійні».
  1.6. Пункт 3.4. доповнити абзацами наступного змісту: «- часткам домоволодінь, що є у спільній частковій власності; - часткам домоволодінь, визнаним у судовому порядку як самостійні об’єкти нерухомого майна, при відсутності правовстановлюючих документів на земельні ділянки окремо під самостійні об’єкти нерухомого майна.».
  1.7. У пункті 3.6. замість слів «документації із землеустрою, що затверджена» записати слова «проекту землеустрою, що затверджений», замість слова «самостійної» записати слово «постійної».
  1.8. Перший абзац пункту 3.10. розділу 3 викласти в наступній редакції: «3.10. При присвоєнні адрес окремій частині будинку, як самостійному об’єкту нерухомого майна, що знаходилася у складі домоволодінь, комплексів нежилих будинків (п. 3.9. цього Порядку), номер вказаного об’єкта нерухомого майна зазначається арабськими цифрами через дефіс після номера відповідного будинку.».
  1.9. У пункті 3.11. замість слова «самостійної» записати «постійної».
  1.10. Доповнити розділ 3 пунктом 3.14. наступного змісту: «3.14. У разі поділу майна, що є у спільній власності, на самостійні об’єкти згідно з рішенням суду (нотаріально посвідченим договором) або після проведення реконструкції об’єктів та прийняття їх в експлуатацію в установленному порядку, присвоєння поштових адрес самостійним об’єктам нерухомого майна відбувається відповідно до умов передбачених у пунктах 3.9. та 3.10. даного Порядку, за умови наявності правовстановлюючих документів на земельні ділянки під самостійні об’єкти нерухомого майна.».
 2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав