323-МР

Документи » Рішення міської ради » 323-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 323-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати приватному виробничо-комерційному підприємству «Поворот» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення приватного виробничо-комерційного підприємства «Поворот» про надання пільги з орендної плати, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 27 січня 2011 року № 8), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішень Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми», та керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату приватному виробничо-комерційному підприємству «Поворот» в розмірі 1 грн. за оренду нежитлого приміщення (туалету) площею 76,5 кв.м, розташованого на Покровській площі, 11-А в місті Суми з 01.04.2011 р. на термін дії договору оренди, але не більш ніж до 31.12.2011 р. Вивільнені в результаті встановленої пільги кошти орендарю направити на ремонт нежитлового приміщення (туалету) згідно з додатковою угодою з управлінням майна комунальної власності Сумської міської ради.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав