317-МР

Документи » Рішення міської ради » 317-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 317-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління та на баланс міському комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фрунзенець» майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення міського комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фрунзенець» щодо передачі в оперативне управління та на баланс майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Передати майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, яке розташоване в міському парку ім. І.Кожедуба в місті Суми, а саме: тенісні корти, електрощитову та огородження з воротами, в оперативне управління та на баланс міському комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фрунзенець» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав