313-МР

Документи » Рішення міської ради » 313-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 313-МР
м. Суми

Про надання в оренду, поновлення терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 42, 124, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, установам, організаціям та підприємцям згідно з додатком 1, та встановити орендну плату у розмірі відсотку від нормативної грошової оцінки землі, зазначеного в графі 6, на підставі рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2763-МР „Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми” (зі змінами).
  2. Поновити термін оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям та підприємцям згідно з додатком 2, та встановити орендну плату у розмірі відсотку від нормативної грошової оцінки землі, зазначеного в графі 5, на підставі рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2763-МР „Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми” (зі змінами).
  3. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям протягом трьох місяців оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [65.5 Kb] (cкачувань: 299) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав