302-МР

Документи » Рішення міської ради » 302-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ V СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2011 р № 302-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінченого будівництвом об’єкту

У зв’язку з підписанням акту готовності об’єкту до експлуатації «Будівництво насосної станції (Проведення заходів щодо захисту території від підтоплення і затоплення, ліквідація підтоплення вулиць Тихорєцької, Тихої, Плеханова, пров. Дунайського)», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою та п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчений будівництвом об’єкт «Будівництво насосної станції (Проведення заходів щодо захисту території від підтоплення і затоплення, ліквідація підтоплення вулиць Тихорєцької, Тихої, Плеханова, пров. Дунайського)».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Передати закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Ващенко В.О.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Секретар Сумської міської ради О.Л. Мовчан


Дата публікації: 2-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав