299-МР

Документи » Рішення міської ради » 299-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ V СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2011 р № 299-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати народному депутату України Сербіну Юрію Сергійовичу за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми
Розглянувши звернення народного депутата України Сербіна Юрія Сергійовича про надання пільги з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 3 лютого 2010 року № 9), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішень Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату народному депутату України Сербіну Юрію Сергійовичу в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлових приміщень площею 147,0 кв.м по вул. Газети Правда, 9 на строк з 01.01.2011 р. по 31.12.2011 р. включно.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) укласти договір оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Секретар Сумської міської ради О.Л. Мовчан


Дата публікації: 2-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав