279-МР

Документи » Рішення міської ради » 279-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ V СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2011 р № 279-МР
м. Суми

Про припинення та перехід права користування земельними ділянками

На підставі звернень та наданих документів, що посвідчують купівлю-продаж будівель і споруд або передачу їх іншими способами громадянами, підприємцями, підприємствами, установами і організаціями, відповідно до статей 12, 92, 93, 123, 124, 141, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити право користування земельними ділянками підприємствам, організаціям, установам, підприємцям і громадянам та дії договорів оренди землі, згідно з додатком 1.
  2. Надати земельні ділянки підприємствам, організаціям, установам, підприємцям і громадянам згідно з додатком 2.
  3. Встановити орендну плату у розмірі відсотку від нормативної грошової оцінки землі, зазначеного в графі 5 додатку до даного рішення, на підставі рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2763-МР „Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми” зі змінами.
  4. Термін оренди земельних ділянок починається з моменту набрання чинності даним рішенням.
  5. Підприємствам, організаціям, установам, підприємцям і громадянам протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Секретар Сумської міської ради О.Л. Мовчан

 

Список підприємств, організацій, установ, підприємців і громадян, право користування земельними ділянками яким припиняється [47 Kb] (cкачувань: 312) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав