278-МР

Документи » Рішення міської ради » 278-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ V СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2011 р № 278-МР
м. Суми

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та надання в оренду земельної ділянки підприємцю Зайцю В.П.

На підставі звернення суб’єкта господарювання та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та надати в оренду земельну ділянку терміном на 10 років підприємцю Зайцю Володимиру Павловичу (1520117634) за адресою: м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, 65б у розмірі 7/100 від площі земельної ділянки 0,3200 га за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради. Функціональне використання земельної ділянки: землі комерційного використання під розміщеними офісними приміщеннями (договір купівлі-продажу нежитлового приміщення від 05.10.09). Встановити орендну плату у розмірі 4% від нормативної грошової оцінки землі на підставі рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2763-МР „Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми” зі змінами.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Секретар Сумської міської ради О.Л. Мовчан


Дата публікації: 2-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав