276-МР

Документи » Рішення міської ради » 276-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ V СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2011 р № 276-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумській обласній громадській організації «Сумський прес-клуб» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумської обласної громадської організації «Сумський прес-клуб» про надання пільги з орендної плати, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 30 грудня 2010 року № 5), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішень Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми» та, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумській обласній громадській організації «Сумський прес-клуб» в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлового приміщення площею 87,6 кв.м (з уточненням даних БТІ) у будинку № 13 по Покровській площі на строк з 01.01.2011 р. по 31.12.2011 р. включно.
  2. Комунальному підприємству «Сумикомунінвест» (Малік А.О.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Секретар Сумської міської ради О.Л. Мовчан


Дата публікації: 2-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав