269-МР

Документи » Рішення міської ради » 269-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ V СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2011 р № 269-МР
м. Суми

Про хід виконання рішення Сумської міської ради від 22 грудня 2010 року № 93-МР «Про Програму контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми»

Заслухавши інформацію начальника відділу екології та енергозбереження Сумської міської ради Мартиненко С.О. про хід виконання рішення Сумської міської ради від 22 грудня 2010 року № 93 - МР «Про Програму контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми», керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію начальника відділу екології та енергозбереження Сумської міської ради Мартиненко С.О. про хід виконання Програми контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми за січень 2011 року прийняти до відома (додається).
  2. Зарічній районній у місті Суми адміністрації Сумської міської ради (Ващенко В.О.), Ковпаківській районній у місті Суми адміністрації Сумської міської ради (Джура О.М.), управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Стрижова А.В.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.), відділу екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.) у співпраці з управлінням державної служби охорони при УМВС України в Сумській області (Бабич В.Г.) забезпечити виконання завдань Програми контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., контроль за виконанням даного рішення – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, екології, енергозбереження, транспорту та зв’язку (Гриценюк О.С.).

 

Секретар Сумської міської ради О.Л. Мовчан

 

Інформація про хід виконання Програми контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми у січні 2011 року [54.5 Kb] (cкачувань: 376) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав