261-МР

Документи » Рішення міської ради » 261-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ V СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2011 р № 261-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів
Відповідно до статті 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5 додатку № 54 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Уют-2» масиву «Олдиш-86», діл. № 6 для ведення садівництва Лисенко Вірі Петрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
  2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 3 додатку № 17 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0540 га в с/т «Связист» масиву «Олдиш-86», діл. № 3 для ведення садівництва Семенцову Леоніду Тимофійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Семенцової Т.І. про скасування рішення.
  3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 154 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Баумана, 2 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Ілляшенку Івану Петровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Коваленко В.В. про скасування рішення.
  4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 105 додатку № 48 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 20 кв.м для гаражного будівництва в Сумському міському громадському автогаражному об’єднанні "Таврія", діл. № 9 Руденко Ользі Михайлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
  5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 14 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2010 року № 4479-МР „Про передачу у власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання земельної ділянки у спільну часткову власність площею 68/100 від 0,0438 га по пров. Косівщинському, 3 для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд Ткачову Івану Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою.
  6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 15 додатку № 8 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Ліра» масиву «Олдиш-86», діл. № 71 для ведення садівництва Шовкопляс Валентині Дмитрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
  7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 65 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 травня 1994 року № 255 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0021 га для гаражного будівництва в автогаражному кооперативі "Електрон" Гришку Василю Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Гришко В.М. про скасування рішення.
  8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5 додатку № 10 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 10 квітня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 25 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Залізничник", діл. № 39 Шутько Миколі Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кушніренко І.М. (за довіреністю) про скасування рішення.
  9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 73 додатку 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Слов’янська, 10 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Литвину Дмитру Петровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Литвин Л.П. про скасування рішення.
  10. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

Секретар Сумської міської ради О.Л. Мовчан


Дата публікації: 2-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав