252-МР

Документи » Рішення міської ради » 252-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ V СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2011 р № 252-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління та на баланс Центру реінтеграції бездомних громадян майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» від 13 грудня 2010 року № 0115/652/1 щодо передачі майна комунальної власності територіальної громади міста Суми на баланс Центру реінтеграції бездомних громадян, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    1.1. Взяти на оперативний облік майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: ліжка в кількості 10 штук загальною первісною вартістю 560 (п’ятсот шістдесят) грн. 00 коп.
    1.2. Передати майно, що зазначено в підпункті 1.1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс Центру реінтеграції бездомних громадян (Сміляк С.Г.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Комунальній установі «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» (Хижняк І.Ф.) зняти з балансу майно, що зазначено в підпункті 1.1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Секретар Сумської міської ради О.Л. Мовчан


Дата публікації: 1-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав