250-МР

Документи » Рішення міської ради » 250-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ V СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2011 р № 250-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

Для більш ефективного використання майна, його належного утримання та збереження, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми майно, а саме: зупинку громадського транспорту по вул. Харківська «М’ясокомбінат», вартістю 11506 (одинадцять тисяч п’ятсот шість) грн. 00 коп.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Ващенко В.О.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності Сумської міської ради (Костенко О.А.) зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Секретар Сумської міської ради О.Л. Мовчан


Дата публікації: 1-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав