247-МР

Документи » Рішення міської ради » 247-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ V СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2011 р № 247-МР
м. Суми

Про Положення про ставки єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів малого підприємництва

Відповідно до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-УІ, Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» від 3 липня 1998 року № 727 (зі змінами і доповненнями), керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про ставки єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів малого підприємництва згідно з додатком.
  2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Сумської міської ради.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків, а контроль – на комісію з питань планування соціально- економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку та цін (Теліженко О.М.).

 

Секретар Сумської міської ради О.Л. Мовчан


Положення про ставки єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів малого підприємництва [194.84 Kb] (cкачувань: 771) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав