239-МР

Документи » Рішення міської ради » 239-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ V СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" лютого 2011 р № 239-МР
м. Суми

Про організацію прийому громадян міста Суми депутатами Сумської міської ради VІ скликання

З метою реалізації депутатських повноважень у виборчому окрузі та встановлення тісного зв’язку з виборцями, враховуючи побажання депутатів, керуючись статтями 10, 12 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розподіл депутатів Сумської міської ради VІ скликання, які обрані від місцевих організацій політичних партій у багатомандатному та одномандатному виборчому округах, за територіями відповідно до одномандатних мажоритарних округів, згідно з додатком.
  2. Керівникам підприємств, установ та організацій комунальної форми власності міста сприяти депутатам міської ради в організації прийому громадян, розгляді їх пропозицій, заяв, скарг, у створенні необхідних умов для їх депутатської діяльності.
  3. Доручити відділу з організації діяльності ради Сумської міської ради (Божко Н.Г.) при зверненні громадян стосовно даного питання надавати відповідну усну або письмову інформацію, опублікувати дане рішення в газеті «Суми і сумчани» та розмістити на офіційному сайті Сумської міської ради.
  4. Контроль за достовірністю даних стосовно графіків прийому, а також їх дотриманням депутатами покласти на відповідних керівників депутатських фракцій Сумської міської ради.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на секретаря Сумської міської ради Мовчана О.Л.

 

Секретар Сумської міської ради О.Л. Мовчан


Розподіл та закріплення депутатів Сумської міської ради VI скликання за територією мажоритарних виборчих округів [278.67 Kb] (cкачувань: 660) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-03-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав