189-МР

Документи » Рішення міської ради » 189-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2011 р № 189-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати народному депутату України Сідельнику Івану Івановичу за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення народного депутата України Сідельника Івана Івановича про надання пільги з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями, відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішень Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми», та керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату народному депутату України Сідельнику Івану Івановичу в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлових приміщень площею 119,4 кв.м по вул. Соборній, 29 на строк з 01.01.2011 по 31.12.2011 включно.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав