182-МР

Документи » Рішення міської ради » 182-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2011 р № 182-МР
м. Суми

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку ТОВ «Дослідно-виробниче підприємство «Варіант-Гермотехніка»

На підставі звернення юридичної особи та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статті 56 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку загальною площею 0,4137 га (об’єднання трьох земельних ділянок) ТОВ «Дослідно-виробниче підприємство «Варіант-Гермотехніка» (14016217) за адресою: м. Суми, вул. Воєводіна, 28. Цільове призначення та функціональне використання земельної ділянки: землі підприємств іншої промисловості під розміщеною виробничою базою (свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 05.03.03 р.).
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав