175-МР

Документи » Рішення міської ради » 175-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2011 р № 175-МР
м. Суми

Про затвердження проекту землеустрою, технічного паспорта об?єкта продажу (лота) та початкової (стартової) ціни з продажу права оренди земельної ділянки, яка пропонується для проведення земельного аукціону

На підставі рішення Сумської міської ради від 29 квітня 2010 року № 3704-МР «Про визначення переліку земельних ділянок, які надаються в оренду через земельні торги (аукціон)», розробленого проекту землеустрою, виготовленого технічного паспорта об?єкта продажу (лота) та наданого висновку про експертну грошову оцінку вартості права оренди земельної ділянки, відповідно до статей 12, 124, 134, 136 та пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка пропонується для проведення земельних торгів (аукціону) на право оренди земельної ділянки за адресою: м. Суми, вул. Черепіна, 21/1 площею 0,0830 га, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енргетики, оборони та іншого призначення Сумської міської ради, функціональне використання – землі комерційного використання під розміщення газової автозаправочної станції стаціонарного типу.
  2. Затвердити технічний паспорт об?єкта продажу (лота) за адресою: м. Суми, вул. Черепіна, 21/1 під розміщення газової автозаправочної станції стаціонарного типу.
  3. Затвердити початкову (стартову) ціну продажу права оренди земельної ділянки, яка пропонуються для проведення земельного аукціону на підставі висновку про експертну грошову оцінку вартості права оренди земельної ділянки за адресою: м. Суми, вул. Черепіна, 21/1 площею 0,0830 га – 65 623,95 грн. (шістдесят п’ять тисяч шістсот двадцять три гривні девяносто п’ять копійок).
  4. Надати в оренду терміном на 5 років земельну ділянку, зазначену в пункті 1 цього рішення, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення Сумської міської ради відповідному переможцю земельного аукціону. Встановити орендну плату на підставі рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2763-МР «Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми».
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 3-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав