170-МР

Документи » Рішення міської ради » 170-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2011 р № 170-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів

Відповідно до статей 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 166 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га в с/т «Фрунзенець», діл. № 4/28 для ведення садівництва Горобець Миколі Єгоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кондратенко І.М. про скасування рішення.
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 3 додатку № 21 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га в с/т «Строитель-86» масиву «Олдиш-86», діл. № 4 для ведення садівництва Ващенку Анатолію Григоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 103 додатку № 104 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 22 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Мотор" Кальницькому Олександру Павловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 9 рішення Сумської міської ради від 23 квітня 2008 року № 1405-МР „Про внесення змін до деяких пунктів рішень Сумської міської ради” стосовно унесення змін в пункт 8 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 24 жовтня 2007 року № 926-МР щодо надання в спільну часткову власність земельної ділянки Скляренко Валентині Іванівні по вул. Кузнечній, 30 в зв’язку з допущеною помилкою та згідно з заявою Скляренко В.І. про скасування рішення.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 382 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Вигонопоселенська, 8 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Слюсар Марії Андріївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Слюсар П.І. про скасування рішення.
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 350 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0480 га в с/т «Хімік-1», діл. № 228 б для ведення садівництва Перекресту Віктору Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Олійник С.О. про скасування рішення.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 97 додатку № 102 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 21 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Берізка" Акзямовій Любові Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 226 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 25 вересня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права користування землею, права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки площею 21,30 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Енергетик" Ухань Володимиру Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 20 додатку № 63 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Росінка» масиву «Олдиш-86», діл. № 20 для ведення садівництва Безвершенко Тамарі Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 70 додатку № 102 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 21 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Берізка" Говоруну Олександру Олексійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 247 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га по пров. Урицького, 4 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Кушніровій Олені Ніконовні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Гаврилюк Л.І., Тимченко Т.І., Тверезовської Н.І. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 22 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради народних депутатів від 23 вересня 1998 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Чапаєва, 39 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бублик Поліні Андріївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бублика В.В. про скасування рішення та розробленою технічною документацією.
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 54 додатку 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Ползунова, 2 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бондар Івану Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бондар К.В. про скасування рішення та розробленою технічною документацією.
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 26 додатку 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 12 жовтня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Ползунова, 2 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Постоєнко Любові Кузьмівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бондар К.В. про скасування рішення та розробленою технічною документацією.
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 114 додатку 328 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. Декабристів, 40 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Кабанову Івану Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кабанова В.І. про скасування рішення.
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 448 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0480 га в с/т «Хімік-1», діл. № 279 для ведення садівництва Гевліч Олені Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 76 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 25 вересня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права користування землею, права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки площею 22,50 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Енергетик" Батеха Василю Афанасійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Батеха В.П. про скасування рішення.
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 51 додатку № 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 травня 1994 року № 255 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0024 га для гаражного будівництва в автогаражному кооперативі "Тепличний", діл. № 76 Вінниченко Раїсі Миколаївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 11 додатку № 10 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 25 вересня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права користування землею, права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки площею 21 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Березка" Коротенко Ларисі Олександрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 179 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 25 вересня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права користування землею, права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки площею 25,90 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Енергетик", діл. № 240 Доценку Олександру Леонідовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шульги В.Є. про скасування рішення.
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 29 додатку 16 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 05 липня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Добролюбова, 51 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Чорнобай Аллі Василівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 184 додатку 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Ботанічна, 23 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Ковкута Олені Ананасовні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Гайдук С.Ю. про скасування рішення.
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 281 додатку № 12 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 18 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Вікторія" Токаренку Олександру Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 24. Вважати таким, що втратив чинність пункт 12 додатку № 117 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Строитель-1», діл. № 97 для ведення садівництва Самойленку Володимиру Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Пучкова Д.О. про скасування рішення.
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 11 додатку № 117 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Строитель-1», діл. № 96 для ведення садівництва Самойленку Василю Петровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Пучкова Д.О. про скасування рішення.
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 37 додатку № 9 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Рассвет», діл. № 70 для ведення садівництва Сопрун Любові Михайлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 27. Вважати таким, що втратив чинність пункт 303 додатку 51 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га по вул. Донська, 53 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бірченку Олександру Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ковальової О. Ф. про скасування рішення.
 28. Вважати таким, що втратив чинність пункт 281 додатку № 43 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Тепличний», діл. № 157 для ведення садівництва Асяєвій Вірі Олексіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 29. Вважати таким, що втратив чинність пункт 201 додатку № 43 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Тепличний», діл. № 30 для ведення садівництва Журавльову Василю Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Слюсар А.І. про скасування рішення.
 30. Вважати таким, що втратив чинність пункт 30 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 березня 1994 року № 136 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Ціолковського, 20 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Дрига Вірі Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 31. Вважати таким, що втратив чинність пункт 658 додатку № 9 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради народних депутатів від 18 жовтня 1994 року № 547 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 24 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Хімік", діл. № 380 Чернишову Віктору Даниловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 32. Вважати такими, що втратили чинність пункт 236 додатку 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” та пункт 159 додатку 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,1 га по вул. Заозерна, 34 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Мустяч Надії Семенівні (Мустяцс Н.С.) в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Михайлова Т.В., Таванець Г.В. про скасування рішення.
 33. Вважати таким, що втратив чинність пункт 38 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Комунальник-1», діл. № 52 для ведення садівництва Терновому Сергію Анатолійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 34. Вважати таким, що втратив чинність пункт 8 додатку № 34 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га в с/т «Комунальник» кооперативу «Олдиш-86», діл. № 36 для ведення садівництва Підкуйко Лідії Наумівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Підкуйка О.П. про скасування рішення.
 35. Вважати таким, що втратив чинність пункт 27 додатку № 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Здоров’я» масиву «Озерне», діл. № 110 для ведення садівництва Бібіку Григорію Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Голобридько Н.П. про скасування рішення.
 36. Вважати таким, що втратив чинність пункт 180 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 25 вересня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права користування землею, права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки площею 21,40 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Енергетик", діл. № 242 Шулєповій Світлані Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 37. Вважати таким, що втратив чинність пункт 54 додатку № 90 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Нафтовик» масиву «Озерний», діл. № 81 для ведення садівництва Будянському Юрію Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 38. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатку № 56 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Водник» масиву «Олдиш-86», діл. № 2 для ведення садівництва Кіжарову Івану Якимовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Китарова І.А. про скасування рішення.
 39. Вважати таким, що втратив чинність пункт 36, 37 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 та 0,04 га по вул. Червоногвардійська, 71 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Касьяненку Ігорю Олександровичу та Кулику Віктору Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ними державних актів на право власності на земельну ділянку та згідно з їхніми заявами про скасування рішення.
 40. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 3-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав