165-МР

Документи » Рішення міської ради » 165-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2011 р № 165-МР
м. Суми

Про перейменування вулиці Веретенівської на вулицю Бориса Гмирі

З метою упорядкування топонімічних назв міста Суми, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії по визначенню підстав для найменування, перейменування об’єктів адміністративно-територіального устрою, повернення їм історичних назв та присвоєння імен державних і громадських діячів, протоколу засідання від 17.09.2010 року, відповідно до статті 11 Статуту територіальної громади міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 24.12.03 р. № 650-МР, Порядку найменування та перейменування територіальних об’єктів міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 28.04.04 р. № 767-МР, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Перейменувати вулицю Веретенівську (в районі вулиці Добровільної) на вулицю Бориса Гмирі.
  2. Зміну картографічних матеріалів і реєстраційних документів на об’єкти нерухомого майна підприємствам, організаціям та установам міста, які знаходяться на цій вулиці, а також мешканцям, які проживають на цій вулиці, провести впродовж 3-х років з дати прийняття даного рішення.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 3-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав