158-МР

Документи » Рішення міської ради » 158-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" січня 2011 р № 158-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінченого будівництвом об’єкту

У зв’язку з підписанням акту готовності об’єкта до експлуатації «Будівництво напірного колектору від КНС-1А до пр. М.Лушпи та електрозабезпечення КНС-1А по першій категорії», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчений будівництвом об’єкт «Будівництво напірного колектору від КНС-1А до пр. М.Лушпи та електрозабезпечення КНС-1А по першій категорії».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради (Гура В.П.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 3-02-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав