131-МР

Документи » Рішення міської ради » 131-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2010 р № 131-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3964-МР «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми»

З метою більш ефективнішого використання майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786 «Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна» (із змінами), керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Унести зміни до рішення Сумської міської рад від 23 червня 2010 року № 3964-МР «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми», а саме: 1.1. Додаток 1 до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна викласти в новій редакції:
  «Орендні ставки за використання цілісних майнових комплексів підприємств, їх структурних підрозділів (у відсотках до вартості, визначеної шляхом проведення незалежної оцінки основних засобів)

  № п/п Цілісні майнові комплекси комунальних підприємств, їх структурних підрозділів Орендна ставка, %
  1 Випуск, торгівля та проведення лотерей 10
  2 Організація концертно-видовищної діяльності 4
  3 Комунальної галузі, а також підприємств по обслуговуванню житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми
  Виробництво, транспортування тепла та електричної енергії
  1,5-4
  4 Автомобільного транспорту, побутового обслуговування, освіти, науки та охорони здоров’я 4
  5 Інші об’єкти 3
  6 Кінотеатри та клубні заклади 2-4

  1.2. Доповнити додаток 3 до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна пунктом 56 в наступній редакції:

  № п/п Використання орендарем нерухомого майна за цільовим призначенням: Коефіцієнт функціона-льного використання
  56 Коридори, сходові клітини, туалети 0,5


 2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради (Сокура А.В.) опублікувати це рішення на офіційному сайті Сумської міської ради та в газеті «Суми і Сумчани».
 3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав