114-МР

Документи » Рішення міської ради » 114-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2010 р № 114-МР
м. Суми

Про вилучення нежитлового приміщення з господарського відання комунального підприємства «Електроавтотранс» Сумської міської ради

Для більш ефективного використання майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, враховуючи звернення комунального підприємства «Електроавтотранс» Сумської міської ради від 16.06.2010 № 518 щодо зняття з балансу підприємства майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись статтею 25, частиною п'ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вилучити нежитлове приміщення за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 15, площею 98,9 кв.м з господарського відання комунального підприємства «Електроавтотранс» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Комунальному підприємству «Електроавтотранс» Сумської міської ради (Чалий В.О.) зняти з балансу нежитлове приміщення, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) прийняти на баланс нежитлове приміщення, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Вважати таким, що втратив чинність, пункт 7 рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року № 1421-МР «Про передачу в оренду та суборенду нежитлових приміщень та внесення змін до рішень Сумської міської ради».
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав