83-МР

Документи » Рішення міської ради » 83-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 83-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

Для більш ефективного використання майна, його належного утримання та збереження, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми майно, а саме: біотуалети в кількості 5 штук на загальну суму 25000 (двадцять п'ять тисяч) грн. 00 коп. та паркові лавки в кількості 22 штук на загальну суму 6999 (шість тисяч дев'ятсот дев'яносто дев'ять) грн. 96 коп.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат» (Короткевич Є.Г.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату Сумської міської ради (Костенко O.A.) зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав