77-МР

Документи » Рішення міської ради » 77-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 77-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2010 року № 4412-МР «Про передачу на баланс управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 19»

У зв'язку з тим, що будинок по вул. Охтирській, 19 у місті Суми являється будинком для проживання малих сімей на підставі рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 13 січня 2004 року № 30 «Про надання статусу житлових будинків для проживання малих сімей гуртожиткам по вул. Охтирській, 19, вул. Зеленко, 1 та вул. Ковпака, 14» та враховуючи звернення управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради щодо внесення змін до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2010 року № 4412-МР «Про передачу на баланс управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 19», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2010 року № 4412-МР «Про передачу на баланс управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 19», а саме: в назві, в преамбулі та в тексті рішення замість «...гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 19...» вважати «...будинку для проживання малих сімей, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Охтирська, 19.».
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав