76-МР

Документи » Рішення міської ради » 76-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 76-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків від відкритого акціонерного товариства «Центроліт»

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Центроліт» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків, розташованих за адресами: м. Суми, вул. Курська, 125 та 133, на виконання рішення Сумської міської ради від 28.10.2009 № 3065-МР «Про затвердження Програми передачі гуртожитків у власність територіальної громади міста Суми та реалізації житлових прав мешканців гуртожитків на 2009-2012 роки», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитків, розташованих за адресами: м. Суми, вул. Курська, 125 та 133, від відкритого акціонерного товариства «Центроліт».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) здійснити прийняття-передачу гуртожитків, зазначених у пункті 1 цього рішення, та вирішити питання щодо їх подальшого обслуговування в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 12-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав