140-МР

Документи » Рішення міської ради » 140-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" грудня 2010 р № 140-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2008 року № 2032-МР „Про передачу дитячо - підліткових клубів за місцем проживання до управління освіти і науки та міському центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, спорту, сім’ї та молоді Сумської міської ради щодо внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2008 року № 2032-МР «Про передачу дитячо - підліткових клубів за місцем проживання до управління освіти і науки та міському центру фізичного здоров’я», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2008 року № 2032-МР „Про передачу дитячо - підліткових клубів за місцем проживання до управління освіти і науки Сумської міської ради та міському центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, а саме:
    • 1.1 Пункт 1 рішення викласти в новій редакції: „Передати клуби за місцем проживання з 01 березня 2011 року до управління освіти і науки Сумської міської ради” (додаток 1) та міського центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” (додаток 2).
    • 1.2. Пункт 2 рішення викласти в новій редакції: „Управлінню освіти і науки Сумської міської ради (Данильченко А.М.) та міському центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” (Гонтовенко Є.В.) надати в установлені терміни розрахунки до проекту бюджету на 2011 рік”.
    • 1.3. Пункт 3 рішення викласти в новій редакції: „Фінансовому управлінню (Липова С.А.) при формуванні проекту міського бюджету на 2011 рік передбачити кошти на зазначені цілі”.
    • 1.4. Пункт 4 рішення викласти в новій редакції: „Управлінню майна комунальної власності (Щербак В.І.) передати в оперативне управління приміщення клубів за місцем проживання та все належне майно управлінню освіти і науки та міському центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” за належністю до 01 березня 2011 року».

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [55.5 Kb] (cкачувань: 241) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав