104-МР

Документи » Рішення міської ради » 104-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "23" грудня 2010 р № 104-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 26 травня 2010 року №3765-МР “Про затвердження Положення про порядок надання фінансової підтримки громадським формуванням з охорони громадського порядку в м. Суми у 2010-2012 роках та складу Ради з координації та контролю за діяльністю громадських формувань з охорони громадського порядку в м. Суми”

У зв’язку з необхідністю оперативного придбання матеріально-технічних цінностей за рахунок коштів міського бюджету для надання фінансової підтримки громадським формуванням з охорони громадського порядку в м. Суми відповідно до міської комплексної програми профілактики правопорушень на 2010-2012 роки, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Доповнити пункт 10 додатку №1 до рішення Сумської міської ради від 26.05.2010 року №3765-МР “Про затвердження Положення про порядок надання фінансової підтримки громадським формуванням з охорони громадського порядку в м. Суми у 2010-2012 роках та складу Ради з координації та контролю за діяльністю громадських формувань з охорони громадського порядку в м. Суми” абзацом 2:
    “За рішенням Ради ККДГФ фінансова підтримка з міського бюджету громадському формуванню може бути перерахована на рахунок, відкритий даним громадським формуванням в управлінні Державного казначейства в м. Суми ГУДКУ в Сумській області, а може бути надана товарно-матеріальними цінностями (формений одяг, взуття, засоби зв’язку (рації), засоби індивідуального захисту і самооборони, інше), що придбані за рахунок міського бюджету”.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г. та начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Неліна С.В., а контроль за виконанням даного рішення – на постійну комісію з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, місцевого самоврядування, депутатської етики та регламенту Сумської міської ради (Грек А.С.).

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав