98-МР

Документи » Рішення міської ради » 98-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 98-МР
м. Суми

Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Суми на 2011-2014 роки

З метою здійснення заходів щодо підвищення ефективності та надійного функціонування житлово-комунального господарства, забезпечення його сталого розвитку для задоволення потреб населення міста в житлово-комунальних послугах згідно з встановленими нормативами та стандартами, відповідно до Закону України «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.09.2002 № 538-Р «Про схвалення концепції застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Суми на 2011-2014 роки (додається).
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) щороку до 1 березня звітувати Сумській міській раді про хід виконання Програми за попередній рік.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., а контроль - на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, екології, енергозбереження, транспорту та зв’язку Сумської міської ради.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додатки до програми [137.93 Kb] (cкачувань: 291)Дата публікації: 10-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав