84-МР

Документи » Рішення міської ради » 84-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 84-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 25 листопада 2009 року № 3157-МР «Про затвердження програми «Місто Суми – територія добра та милосердя» на 2010 – 2012 роки»

З метою соціальної підтримки найбільш вразливих верств населення, а саме: ветеранів, інвалідів, одиноких малозабезпечених пенсіонерів та встановлення додаткових гарантій щодо соціального захисту населення, відповідно до законів України «Про основи соціальної захищеності ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальні послуги», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Взяти до відома інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Масік Т.О. про виконання міської програми «Місто Суми – територія добра та милосердя» за 2010 рік (додаток 1).
  2. Внести зміни у додаток 2 до рішення Сумської міської ради від 25 листопада 2009 року № 3157-МР «Про затвердження програми «Місто Суми – територія добра та милосердя» на 2010 – 2012 роки», додатки № 1 – 24 до програми, виклавши їх у новій редакції та доповнити програму додатком № 25 (додаються).
  3. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) при формуванні міського бюджету на 2011 рік та наступні роки передбачити кошти на фінансування програми «Місто Суми – територія добра та милосердя» на 2010 - 2012 роки».
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності Сумської міської ради (Костенко О.А.) та управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) забезпечити виконання заходів, зазначених у програмі.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А., а контроль за виконанням – на постійні депутатські комісії з питань праці, соціального захисту населення, підприємництва, промисловості, регуляторної та інвестиційної політики, торгівлі та побутових послуг (Малюк С.В.) та планування соціально – економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку та цін (Теліженко О.М.)

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додатки, розрахунки [142.05 Kb] (cкачувань: 116)Дата публікації: 10-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав