80-МР

Документи » Рішення міської ради » 80-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 80-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумській міській громадській організації «Федерація карате-до Вадо-кай м. Суми» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумської міської громадської організації «Федерація карате-до Вадо-кай м. Суми» про надання пільги з орендної плати, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 07 вересня 2010 року № 133), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумській міській громадській організації «Федерація карате-до Вадо-кай м. Суми» за оренду нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Суми, вул. К.Зеленко, 4, площею 162,5 кв.м в розмірі 1 грн. в рік строком з 01.01.2011 по 31.12.2011 включно.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав