79-МР

Документи » Рішення міської ради » 79-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 79-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати обласному комунальному закладу Сумській обласній дитячо – юнацькій спортивній школі за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення обласного комунального закладу Сумської обласної дитячо – юнацької спортивної школи про надання пільги з орендної плати, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 18 серпня 2010 року № 133), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату обласному комунальному закладу Сумській обласній дитячо – юнацькій спортивній школі в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлових приміщень площею 252,8 кв.м (з уточненням площ БТІ) у будинку № 91 по вул. Петропавлівській на строк з 01.01.2011 по 31.12.2011 включно.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав