75-МР

Документи » Рішення міської ради » 75-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 75-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумській міській громадській організації спортивному клубу «Олімпієць - 1» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми
Розглянувши звернення Сумської міської громадської організації спортивного клубу «Олімпієць - 1» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 07 вересня 2010 року № 133), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумській міській громадській організації спортивному клубу «Олімпієць - 1» в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлових приміщень площею 157,9 кв.м (з уточненням даних БТІ), розташованих у будинку №21 по вул. Інтернаціоналістів у місті Суми, на строк з 01.01.2011 по 31.12.2011 включно.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав