74-МР

Документи » Рішення міської ради » 74-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 74-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумському регіональному відділенню Асоціації міст України та громад за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумського регіонального відділення Асоціації міст України та громад про надання пільги з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями, враховуючи, що це громадська неприбуткова організація, яка утримується за рахунок членських внесків – бюджетних відрахувань міст і селищ Сумської області, беручи до уваги пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол від 07 вересня 2010 року № 133), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумському регіональному відділенню Асоціації міст України та громад в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлового приміщення площею 88,7 кв.м у будинку № 26 по вул. Троїцькій на строк з 01.01.2011 по 31.12.2011 включно.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав