73-МР

Документи » Рішення міської ради » 73-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 73-МР
м. Суми

Про надання пільг у 2011 році суб’єктам господарювання по сплаті податків і зборів

Розглянувши звернення суб’єктів господарювання щодо надання пільг по сплаті податків і зборів у 2011 році, прийнявши до уваги те, що до переліку ввійшли підприємства комунальної власності (засновник – обласна та міська ради), які забезпечують життєдіяльність міста, відповідно до статті 69 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 року, частини третьої статті 12 Закону України “Про плату за землю”, статті 5 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито”, рішення міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР “Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам-підприємцям і фізичним особам міста Суми”, керуючись підпунктом 28 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати пільги у 2011 році по сплаті податків і зборів, починаючи з 01 січня 2011 року по 31 грудня 2011 року, наступним суб’єктам господарювання:
  1.1. Комунальному підприємству Сумської міської ради “Електроавтотранс” на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями та автостоянкою). Вивільнені кошти спрямувати на ремонт тролейбуса з інвентарним номером 236.
  1.2. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Сумської міської ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на придбання контрольно-вимірювальних приладів та ремонтного обладнання.
  1.3. Комунальному підприємству “Зелене будівництво” Сумської міської ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на придбання спеціалізованого обладнання .
  1.4. Комунальному підприємству “Міськводоканал” Сумської міської ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на реконструкцію очисних споруд стічних вод.
  1.5. Комунальному підприємству “Шляхрембуд” Сумської міської ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на здешевлення вартості ремонтів та утримання вулично-дорожньої мережі міста.
  1.6. Комунальному закладу культури Сумської обласної ради - Сумський обласний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на придбання театральних ламп для світлового обладнання.
  1.7. Комунальному закладу культури Сумської обласної ради - Сумський обласний театр для дітей та юнацтва на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на благоустрій прилеглої земельної ділянки та поточний ремонт внутрішніх приміщень театру .
  1.8. Комунальному закладу культури Сумської обласної ради – Сумська обласна філармонія на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на придбання музичної апаратури.
  1.9. Комунальному автотранспортному підприємству Сумської обласної ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на утримання автотранспортного комплексу.
  1.10. Обласному комунальному підприємству “Аеропорт Суми” на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями та автостоянкою). Вивільнені кошти спрямувати на утримання аеропортового комплексу.
  1.11. Відкритому акціонерному товариству «Сумихімпром»:
  1.11.1. На 50 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету, на земельні ділянки, на яких розташовані промислова зона, інженерний корпус, відвал фосфогіпсу, очисні споруди, відстійники, насосна станція, склад матеріалів, склад імпортного обладнання, буферний став площею 475,4 га. Вивільнені кошти спрямувати на закупівлю сировини та енергоносіїв для відновлення виробництва сірчаної кислоти та двоокису титану.
  1.11.2. Забезпечити протягом 2011 року погашення заборгованості по платі за землю, що склалася станом на 01.10.2010 року в сумі 8,5 млн. гривень.
  1.12. Сумському державному обласному навчально-курсовому комбінату на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету. Вивільнені кошти спрямувати на утримання автодрому.
  1.13. ТОВ «Сумитеплоенерго», КП «Міськводоканал», ВАТ «Сумське машинобудівне науково - виробниче об’єднання імені М.В. Фрунзе» Дирекції «Котельня Північного промвузла» – по сплаті державного мита при зверненні до суду у цивільних справах про стягнення заборгованості з фізичних осіб-споживачів.
  1.14. Сумській міській раді та виконавчому комітету Сумської міської ради – по сплаті державного мита (судового збору) при подачі позовних заяв, що подаються до суду та апеляційним скаргам.
 2. Суб’єктам господарювання, яким надані пільги у 2011 році, щоквартально до 20 числа місяця наступного за звітним інформувати управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради про цільове використання вивільнених коштів від надання пільг за рахунок міського бюджету по визначених напрямках.
 3. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав