69-МР

Документи » Рішення міської ради » 69-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 69-МР
м. Суми

Про встановлення надбавок, доплат до посадового окладу, преміювання та надання допомоги, матеріальної допомоги міському голові, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету Сумської міської ради

Керуючись пунктом 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Відповідно до підпункту 1 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» встановити надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років:
  - Мінаєву Геннадію Михайловичу – міському голові;
  - Войтенку Миколі Григоровичу – першому заступнику міського голови;
  - Бондарю Анатолію Пилиповичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  - Єфіменку Костянтину Васильовичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  - Панченку Сергію Михайловичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  - Рябоконю Андрію Борисовичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  - Яншину Миколі Анатолійовичу – заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
  - Волонтирцю Віктору Мефодійовичу – заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету.
 2. Відповідно до підпункту 1 «в» пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» встановити додаткову надбавку до надбавки за виконання особливо важливої роботи за безпосередню участь у розробці проектів нормативно-правових актів та здійснення їх аналізу у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років: - Мінаєву Геннадію Михайловичу – міському голові; - Волонтирцю Віктору Мефодійовичу – заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету в межах коштів на оплату праці та економії фонду оплати праці.
 3. Відповідно до Положення про порядок преміювання та надання допомоги, матеріальної допомоги за рахунок фонду оплати праці працівників апарату, управлінь та відділів виконавчого комітету Сумської міської ради, підпункту 2 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» здійснювати щомісячно преміювання міського голови, першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи в розмірі, що не перевищує 90 % посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці. Преміювання до державних і професійних свят та ювілейних дат здійснювати в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати в межах коштів на оплату праці та економії фонду оплати праці.
 4. Відповідно до підпункту 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» щорічно надавати міському голові, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
 5. Рішення Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3974-МР «Про встановлення надбавок, доплат до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги міському голові, секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступнику міського голови, керуючому справами виконавчого комітету Сумської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.
 6. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) виплату надбавок, доплат до посадового окладу, преміювання згідно з цим рішенням здійснювати з 18 листопада 2010 року у межах видатків на оплату праці.
 7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав