37-МР

Документи » Рішення міської ради » 37-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 37-МР
м. Суми

Про прийняття рішень „у пакеті” одним голосуванням щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир

Відповідно до статті 54 Регламенту роботи Сумської міської ради VІ скликання, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Прийняти рішення „у пакеті” одним голосуванням щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартир, а саме:

 

  1. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна від Сумського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
  2. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна від квартирно-експлуатаційного відділу м. Полтава Міністерства оборони України.
  3. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна від відкритого акціонерного товариства „Сумжитлобуд”.
  4. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна від товариства власників з управління, використання житлового будинку „Товариство власників-96”.
  5. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна від відкритого акціонерного товариства „Сумбуд”.
  6. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна від Сумського районного нафтопровідного управління.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав