36-МР

Документи » Рішення міської ради » 36-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VІ СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" грудня 2010 р № 36-МР
м. Суми

Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди»

З метою приведення Статуту комунальної установи «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» у відповідність до вимог чинного законодавства, відповідно до статей 57, 78 Господарського кодексу України, Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до п. 3.3.13 розділу 3 Статуту комунальної установи «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», затвердженого рішенням Сумської міської ради від 28 травня 2008 року №1528 - МР (зі змінами), виклавши його в новій редакції згідно з додатком.
  2. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Підкуйко О.О.) здійснити державну реєстрацію відповідних змін до Статуту комунальної установи «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Зміни до Статуту [4.13 Kb] (cкачувань: 128)Дата публікації: 6-01-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав