13-МР

Документи » Рішення міської ради » 13-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ II СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" листопада 2010 р № 13-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінченого будівництвом об’єкту

У зв’язку з підписанням акту готовності об’єкта до експлуатації «Полігон для складування твердих побутових відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району (ІІ черга)», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчений будівництвом об’єкт «Полігон для складування твердих побутових відходів на території В.Бобрицької сільської ради Краснопільського району (ІІ черга)».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради (Шевчук Д.П.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 3-12-2010
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав